Aktualności
Media o Nas
sierpień 2017/20.11.2016

National Geographic TRAVELER

Jeśli rzecz o Kaszubach to polecany nocleg w Czerwonych Żaglach...Dziękujemy za rekomendację Marta Legieć.

 

 

http://turystyka.wp.pl/gid,18595833,img,18595906,kat,1036541,page,2,title,Baltyk-zima-nie-ma-zlej-pogody-sa-tylko-zle-ubrania,galeria.html

Luksus za grosze

W grudniu w wielu miejscach nad Bałtykiem ceny osiągają najniższy pułap. W tak zwanym niskim sezonie bywają nawet o połowę mniejsze niż latem. - Tak naprawdę już w październiku pobyt nad morzem może kosztować 50 proc. tego, co musimy wydać w środku lata. Poza tym namawiamy klientów do negocjacji, które możliwe są wyłącznie poza sezonem. Teraz klient nasz pan. Miejsca noclegowe dostępne są z dnia na dzień, co również nie zdarza się latem - twierdzi Elżbieta Kania, prowadząca apartamenty Czerwone Żagle w Chłapowie, w gminie Władysławowo. Co jeszcze? - W sezonie zazwyczaj nie ma możliwości przedłużenia pobytu, gdy gościom spodoba się miejsce, w którym się zatrzymali, ponieważ zaraz po nich przyjeżdżają następni wczasowicze. Zimą jest zupełnie inaczej. Dookoła są puste plaże, na których poza sezonem nie obowiązuje zakaz wprowadzania psów. To ważne, bo czworonogi są również naszymi gośćmi. 

Luksus za grosze
11/2016

Luksus za grosze

W grudniu w wielu miejscach nad Bałtykiem ceny osiągają najniższy pułap. W tak zwanym niskim sezonie bywają nawet o połowę mniejsze niż latem. - Tak naprawdę już w październiku pobyt nad morzem może kosztować 50 proc. tego, co musimy wydać w środku lata. Poza tym namawiamy klientów do negocjacji, które możliwe są wyłącznie poza sezonem. Teraz klient nasz pan. Miejsca noclegowe dostępne są z dnia na dzień, co również nie zdarza się latem - twierdzi Elżbieta Kania, prowadząca apartamenty Czerwone Żagle w Chłapowie, w gminie Władysławowo. Co jeszcze? - W sezonie zazwyczaj nie ma możliwości przedłużenia pobytu, gdy gościom spodoba się miejsce, w którym się zatrzymali, ponieważ zaraz po nich przyjeżdżają następni wczasowicze. Zimą jest zupełnie inaczej. Dookoła są puste plaże, na których poza sezonem nie obowiązuje zakaz wprowadzania psów. To ważne, bo czworonogi są również naszymi gośćmi. "

http://turystyka.wp.pl/gid,18595833,img,18595906,kat,1036541,page,2,title,Baltyk-zima-nie-ma-zlej-pogody-sa-tylko-zle-ubrania,galeria.html

Najlepsze wakacje nad Morzem
15.05.2018

http://www.soshe.pl/2018/05/wadysawowo-czerwone-zagle-czyli.html#

To trochę zabawne, że mieszkając w Gdańsku, cieszę się jak dziecko, kiedy mam możliwość spędzenia kilku dni nad morzem. Prawda jest jednak taka, że niezbyt często mam możliwość ucieczki nad wielką wodę, choć jest ona w zasięgu ręki. Odkrycie Czerwonych Żagli we Władysławowie (a precyzyjniej w pobliskim Chłapowie) było więc dla mnie jak objawienie. Kiedy chcę oderwać się od szarej rzeczywistości, wpadam tu na weekend lub kilka dni. Jest tu wszystko, czego potrzebuję - wspaniałe miejsce do wypoczynku, dobra energia i święty spokój.