ul. Sobótki 14 Chłapowo 84-120 | Władysławowo | +48 665 847 409 | biuro@czerwonezagle.pl
ul. Sobótki 14 Chłapowo 84-120 | Władysławowo | +48 665 847 409 | biuro@czerwonezagle.pl

BLOG

Rok 2023 to nowe rozdanie w Czerwonych Żaglach. Po 22 latach pracy w korporacji opuściłam Firmę, by móc całą swoją energię przeznaczyć na działanie i rozwój naszego obiektu nad Bałtykiem z Misją Jakość dla ludzi z miłością do zwierząt. Tomek bardzo mocno namawiał mnie do tego od miesięcy, ale wiecie jak to jest, gdy się jest napędzonym, wkręconym w różne projekty, współpracę z ludźmi…? Jednocześnie ostatnie 2 lata 2020-2022 nie zachęcały do burzenia stabilności, jaką się miało pracując na etacie. Odejście zatem zmieniliśmy w proces, przygotowując najpierw siebie na sto procent, tak, by nikogo nie pytać o zdanie, i aby odmienne zdanie nikogo nie zachwiało naszej pewności. Następnie przygotowałam firmę, całość procesu zamknęliśmy w rok.

Mija pierwszy miesiąc bycia tylko w Czerwonych Żaglach, naszym przyjaznym psom obiekcie nad polskim morzem i pomału nadrabiam zaległości. W lutym i marcu realizujemy dużą, jak dla Nas inwestycję: dzielimy tarasy, tak, aby każdy Apartament miał swoją przestrzeń (szczególnie myślimy tu o pieskach #dogfriendlyhotel). Nasz obiekt zachowując kameralny charakter (tylko 5 Apartamentów i więcej nie będzie) daje możliwość puszczania piesków bez smyczy pod okiem Właściciela. Psy najczęściej świetnie się dogadują, czasami ignorują, bardzo rzadko akceptacja jest na poziomie zerowym. Wtedy po spacerach nad morzem #psiolubnemiejsce  piesek będzie mógł spędzać czas na świeżym powietrzu sam ze swoim Właścicielami. Taki jest zamysł Projektu i nasza odpowiedź na obserwowanie Waszych potrzeb #komfort , w ramach naszych możliwości. Taras z pewnością nie zastąpi wybiegu, ma być przestrzenią do odpoczynku #cisza #spokójnadmorzem. Co Wy na to?

Happy New Year 2020!

Naszym Gościom wszystkiego co najlepsze na cały panujący już Nam od kilku godzin 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ Rok ! Zdrowia i Miłości!❤️ Życzą Ela i Tomek  
Czytaj dalej

Po kreatywność nad morze

„Mogłabym nigdy nie opuszczać wybrzeża; zapach nieskażonego, świeżego i wolnego morskiego powietrza jest jak chłodna, uspokajająca myśl.” – Helen Keller Czy wiesz,że istnieją naukowe dowody na to,że morze ma bardzo pozytywny wpływ na nasz mózg? Przede wszystkim wpływa na naszą KREATYWNOŚĆ. Podczas pracy, dyskusji lub opieki nad dziećmi, ludzki mózg wchodzi w stan „zajęty”. Jednak...
Czytaj dalej

TOP ACCOMMODATION in Władysławowo-Chłapowo

To dzięki naszym Gościom i ich opinii otrzymaliśmy te dwa zaszczytne tytuły: Najlepszego miejsca do zameldowania we Władysławowo-Chłapowo „ZATRZYMAJ SIĘ ,WEŹ ODDECH ” oraz Miejsca przyjaznego psom „U NAS RODZINA W KOMPLECIE” Dziękujemy cali zmotywowani, by starać się jeszcze bardziej .
Czytaj dalej